REFERENCE

"Do kouta jsme dostali,
pořídit pár foto,
a tak jsme si říkali,
podmínky jsou toto:
žádný aťas, žádná retuš,
atmoška bez nudy,
je to jasný, jasná volba,
to dokáže Hudy :)"

- Katka a Tomáš Příbáňovi

"Všechny ty fotky mají přesně to, co jsme od toho čekali. Přesně nás to všechno vystihuje takový, jaký opravdu jsme a to jsme ještě u žádnýho fotografa neviděli ;)"

- Zuzka a Adam Blahoušovi

"Svými fotkami už tři roky vyprávíš příběh mojí agentury Summit Leader. A stejně pořád žasnu, co dokážeš. Praštíš sebou i s kolem do borůvčí a vždycky jen vyhlížím, kde zase budeš viset a číhat na záběr. Tvé fotky žijí vlastním životem. Mají v sobě něco, co lidi vtáhne do děje. Ty totiž neděláš pouze fotky. Ale vytváříš umělecká díla. A jsem hrdý, že tvé dílo je neodmyslitelnou součástí značky Summit Leader."

- Honza Navrátil - Summit Leader

"Tomáš má schopnost, vidět věci kolem sebe trochu jinak než většina z nás. A díky tomuto daru pak vznikají úžasné fotky, které dokonale vystihují ten okamžik, to místo, tu atmosféru. Měli jsme jasnou představu, co by fotky našeho penzionu měly vystihovat a Tomášovi se to dokonale povedlo. Druhé kolo bude následovat při focení interiérů. Už se moc těšíme."

- Martina a Radek Navrátilovi - pension Pod Strání

"Každá minuta s mým synka je úchvatná a díky tobě má jeho fotografie doživotní záruku síly okamžiku a hřejivé krásy autentičnosti"

- Míša a Ondrášek Kubátovi

Další místa kde můžete vidět něco z mých fotek